0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Karel Brozhik
۲
۳
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۰۰
Lubos Protiva
۳
۱
Martin Guk
Finished
۰۱:۳۰
Lubos Protiva
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Jenicek
۱
۳
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۰۰
Borek Moravec
۱
۳
Michal Wollny
Finished
۰۰:۰۰
Martin Guk
۱
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۰۰
Zdenek Janovsky
۱
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۰:۰۰
Michal Wollny
۱
۳
Michal Sedlacek
Finished
۰۰:۳۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۱
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۳۰
Miloslav Kotil
۰
۳
Petr Hlousek
Finished
۰۰:۳۰
David Stusek
۳
۱
Borek Moravec
Finished
۰۱:۰۰
Petr Bradach
۳
۰
Martin Guk
Finished
۰۱:۰۰
Milan Fikar
۲
۳
Zdenek Janovsky
Finished
۰۱:۰۰
Karel Brozhik
۳
۱
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۳۰
Michal Wollny
۲
۲
Borek Moravec
inprogress
۰۱:۳۰
Zdenek Janovsky
۳
۰
Milan Fikar
Finished
۰۱:۳۰
Josef Obeslo Jnr
-
-
Pavel Gireth
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
  Europe TT Elite Series
Jakub Kosowski
-
-
Arkadiusz Mugowski
بازی شروع نشده است
۰۲:۰۰
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Piotr Chodorski
Finished
۰۰:۰۰
Mateusz Kalinowski
۳
۱
Pawel Piszczatowski
Finished
۰۰:۱۵
Josef Braun
۰
۳
David Palkovsky
Finished
۰۰:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۰:۴۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۲
Jakub Chojnacki
Finished
۰۱:۱۵
Pawel Piszczatowski
۰
۱
Kleszcz Krzesimir
inprogress
۰۱:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Alexey Gutnichenko
۲
۳
Dmitry Zaporozhets
Finished
۰۰:۱۵
Yan Krol
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۲
Dmitry Zaporozhets
Finished
۰۰:۴۵
Yan Krol
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Pisklov
۲
۰
Alexey Gutnichenko
inprogress
۰۱:۴۵
  World TT-CUP
Martin Boltik
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Jan Zalesky
۰
۳
Jakub Jares
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۰
Jan Zalesky
Finished
۰۱:۲۰
  Russia Liga Pro
Alexander Alexeev
۱
۳
Andrey Sadkov
Finished
۰۰:۳۰
Stanislav Kaplan
۱
۳
Semyon Korolev
Finished
۰۰:۴۵
Vasily Shirshov
۰
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۱:۱۵
Ilya Novikov
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۳۰
Nikolay Zhurba
۲
۱
Vladislav Chakhur
inprogress
۰۱:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۱
۲
Andranik Sahakyan
inprogress
۰۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید